My Kingdom for the Princess

Windows için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.86 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Nevosoft LLC
My Kingdom for the Princess; amcası kral Sigmund'u ziyeret etmek için topraklarına giden ancak çıkan bir kasırga ve ejderha saldırısı üzerine topraklarda mahsur kalan prenses Helen'e yardım ederek evine dönmesini sağlayacağınız macera dolu bir strateji oy

My Kingdom for the Princess; amcası kral Sigmund'u ziyeret etmek için topraklarına giden ancak çıkan bir kasırga ve ejderha saldırısı üzerine topraklarda mahsur kalan prenses Helen'e yardım ederek evine dönmesini sağlayacağınız macera dolu bir strateji oyunudur.

Prenses Helen amcası kral Sigmund'u ziyaret etmek için topraklarına gider. Kral ve Helen yemeğe oturdukları sırada aniden bir kasırga kopar ve tüm arazileri, yolları, evleri ve krallığı tahrip eder, insanları havaya uçurur. Felaketler bununlada sınırlı değil. Birde efsaneye göre 37 kişiyi yiyen tornado Firemouth adlı ejderha bulunuyor.

Fırtına sırasında babası Kral Olgert'e yıldırım çarptığını öğrenen Helen evine dönmek için yola çıkmak ister. Ancak tüm yollar tahrip olmuş ve birde krallığın üzerinde uçuşan ejderha bulunuyor. Kral Helen'i evine götürmesi için ünlü bir şövalyeyi görevlendirir. Ödül olarak da yepyeni bir kale sözü verir. Ancak şövalyenin gözü kalede değil kahramanlıktadır.

Size düşen görev, şövalyeyi en iyi şekilde yönetmek ve prenses Helen'i sağ salim evine ulaştırmak.

Daha Fazla Göster
My Kingdom for the Princess indir
DİĞER SÜRÜMLER